Kurkite, viskuo kitu
pasirūpinsime Mes
Apie mus
UAB „Binkauskas ir Stašinskas" – statybų valdymo ir genrangos kompanija, įregistruota 2006 m. lapkričio 17 d. Energinga, patyrusi, patikima aukštos kvalifikacijos specialistų komanda vykdo įvairius darbus statybų srityje.
Veikla
Pagrindinė įmonės veikla – komercinių ir gyvenamųjų pastatų statyba, rekonstrukcija, remontas nuo projektavimo pradžios iki eksploatacijos.
Aukštos kvalifikacijos atestuoti projektų vadovai savo darbe lanksčiai prisitaiko prie kintančios aplinkos, vadovaujasi optimaliais technologiniais sprendimais.
Vertybės
UAB "Binkauskas ir Stašinskas" - tai profesionali, inovatyvi, energinga statybos ir statybos projektų valdymo įmonė, kurios veiklą apima visi statybų vystymo etapai "nuo idėjos iki rakto". "Komandos dvasia" - mūsų partnerystės ir bendradarbiavimo principas, kuriuo vadovaujamės vykdydami įsipareigojimus, priimdami sprendimus ir įgyvendindami užsibrėžtus tikslus.
Kokybės politika ir sertifikatai
Siekiant kuo geriau tenkinti klientų lūkesčius, mažinti poveikį aplinkai bei užtikrinti saugią darbo aplinką bendrovėje yra įdiegta vadybos sistema atitinkanti standartų ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 reikalavimus. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi kokybės, aplinkos apsaugos darbuotojų saugos ir sveikatos politika.